Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
12
 Page 1 of 2, items 1 to 25 of 44.
ShiresChappelow Cup9 Burwood Brothers v Strathfield St Lukes Park (St. Luke's Oval) Stanley Street Sabharinath Balasubramanian 
ShiresChappelow Cup9 Auburn Green v Burwood Gold Mike Wood Oval Cnr Mona St & Chisholm Road Ashutosh Jha 
ShiresChappelow Cup9 Lindfield v Burwood Rivals Acron Oval Acron Rd Simon Fairlie 
ShiresChappelow Cup9 Burwood Maroon v Lane Cove Goddard Park Gipps St Stephen Maxwell 
ShiresChappelow Cup9 MPSD Gold v Pennant Hills Pumas Greenway Park 2 Greenway Park Drive, Carnes Hill Kishore Kumar 
ShiresChappelow Cup9 North West Sydney v MPSD Blue Bruce Purser Reserve (Kanebridge Oval) 130 Withers Road Les Chegwidden 
ShiresChappelow Cup9 Ryde-Hunters Hill Pirates v Pennant Hills Panthers Boronia Park (Oval 1) Park Rd Michael Roberts 
ShiresChappelow Cup9 Auburn Eagles v Epping Mike Wood Oval Cnr Mona St & Chisholm Road Keith Davies 
ShiresFifth Grade9 Strathfield v Pennant Hills Bark Huts Reserve Elliott St Gordon Smith 
ShiresFifth Grade9 Mt Pritchard-Southern Districts v Balmain South Sydney Greenway Park 1 Greenway Park Drive, Carnes Hill Irfan Abubakr 
ShiresFifth Grade9 Roseville v Burwood Briars Roseville Park Clanville Rd Tony Bergman 
ShiresFifth Grade9 Georges River v Lane Cove Bland Oval Bonds Road Vin Sharkey 
ShiresFifth Grade9 North West Sydney v Epping Castlewood Oval Castlewood Drive Homer Paxton 
ShiresFifth Grade9 Lindfield v Auburn Acron Oval Acron Rd Garry White 
ShiresFirst Grade9 Epping v Auburn North Epping Oval Boundary Rd Stephen BlomfieldGeoff Wheeler
ShiresFirst Grade9 Georges River v Roseville Bexley Oval Donnan St Patrick SmellieCameron Duff
ShiresFirst Grade9 Lane Cove v Mt Pritchard-Southern Districts Tantallon Oval Epping Road Cameron McGinnAndrew Steindler
ShiresFirst Grade9 Pennant Hills v Burwood Briars Pennant Hills Oval Brittania St Tony BergmanMichael Wheeler
ShiresFirst Grade9 North West Sydney v Balmain South Sydney Bruce Purser Reserve (Kanebridge Oval) 130 Withers Road Les ChegwiddenIan Pryde
ShiresFirst Grade9 Warringah v Strathfield Weldon Oval Stirgess Ave Simon DodwellPeter Mooney
ShiresFourth Grade9 Strathfield v Warringah Bark Huts Reserve Elliott St Michael ConwayStephen Maxwell
ShiresFourth Grade9 Auburn v Epping Dave Tribolet Oval Cnr Mona St & Chisholm Road Grant ChristopherAshutosh Jha
ShiresFourth Grade9 Roseville v Georges River Roseville Park Clanville Rd Maqsood KhanYegneshwaran Iyer
ShiresFourth Grade9 Mt Pritchard-Southern Districts v Lane Cove Greenway Park 2 Greenway Park Drive, Carnes Hill Grahame BellKishore Kumar
ShiresFourth Grade9 Balmain South Sydney v North West Sydney Jubilee Oval Alexandra Road Rafiqul IslamMichael Roberts
Total Records: 0